| Crew112 a întrebat:

Buna tuturor!
Am si eu o problema cu pc-ul,cand apas butonu de pornire a unitatii, unitatea se aprinde dupa care se instinge si o ia iarasi de la capat(calculatoru a functionat perfect ultima data)
V-as fi foarte recunoscator daca m-ati ajuta

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Ai umblat cumva la memoria ram? Vezi sa fie asezata bine, scoate-o si apasa pana se pun singure cele doua cleme si ar trebui sa se auda un "click" ce confirma ca contactul este corespunzator.

| IzacNiuton a răspuns:

Daca ai umblat la memoria ram sau procesor, verifica ca acestia sa fie bine asezati.