| puscahoreangaion a întrebat:

Revouninstall cum il folosesc selectez doar default tam si il sterg sau untru sila google chrome si internet explorer dar atunci risc sa steg buna functionare a internet explorer? dau funda la bosshi

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cu Revo dezinstalezi progrme, jocuri, aplicatii din pc-ul tau.
E de ajuns sa dai un click pe o aplicatie sau program si ->Dezinstaleaza. Poti sa dai si click dreapta pe program ->Dezinstaleaza. In browsere stergi doar cookie si cache, in principiu eliberezi memoria si browserul se misca mai usor.