| ToukaSasaki a întrebat:

Bună tuturor, joc Metin2ro de câteva săptămâni și nu prea ma pricep la afaceri. Am multe obiecte pe care as vrea sa le vând, dar nu le știu valoarea. Ar putea cineva sa ma ajute?
Acestea sunt:
-manual de imblanzit cai
-inel de logodna
-Orc Elite globul transformării
-banderola rosie
-banderola alba+
-banderola alba
-coada de șarpe
-pânză de păianjen
-ochi de păianjen
-piele talpa de urs
-aura sabiei
-izbitura
-coada de scorpion
-Piele de șarpe
-evantai Phoenix+2
-armura de bronz+1
-uniforma neagra+
-minereu magic de cupru
-WeiLiao Zi (a treia carte de razboi)
-Arta de război Wu-Zi (a doua carte)
-fiere de urs+
Și multe altele, gen blana de lup cu + și fara, blana de tigru, de tigru alb, etc.
Va mulțumesc anticipat!
Voi da funda celui mai bun răspuns!

2 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

-manual de imblanzit cai - 200-250k

-inel de logodna - în jur de 2kk

-Orc Elite globul transformării - găsești și la 50+k dar nujj dacă se vând repede așa.

-aura sabiei - 1.5kk

-izbitura - 300-400k

la upp-uri te mai uiți prin celelalte shop-uri să ți faci o idee cu cât se dau

| Voicu_Toma_2000 a răspuns:

Si eu joc metin.Preturile nu le stiu perect dar iti zic obiectele cu preturi care nu semnifica nimic si oricum nubse vand si cele la care stiu pretul.
Care nu se vand:
Blana de lup/tigru cu si fara +, WeiLiao Zi.Arta razboiului Wu-Zi si uniforma neagra cu si fara +.
Cele care se vand si pretul lor:
-Aura sabiei 1.5-2kk
-Manual imblanzit cai 200-300k.
-Inel de logodna 2-2.5kk
-Izbitura 500k
Cam atat stiu si vezo ca armurile sau armele care nu sunt minim +6 si n-au pietre +4 si bonusuri nu se vand..Si restul upgradeurilor pe care nu le-am zis costa intre 300 si 500k dar incearca sa le pui la 400k.