| ImpOssibleTooForgeT a întrebat:

Uneori cand vreau sa inchid calculatorul imi scrie ca am lasat un program sau un folder deschis, dar nu stiu care. Unde pot da sa vad ce program?

1 răspuns:
| eXtreme21 a răspuns:

Nu e este nici program, nici folder..este vorba despre un alt utilizator. De exemplu cand deschizi pc-ul ai 2 utilizatori: "Administrator" si "X" de exemplu. Dupa ce te-ai logat pe administrator poate ai dat pe swich user si utilizatorul Administrator a ramas logat..si de aia iti spune asa.
Sper ca am putut sa te ajut.