| Bernard_Alexandru_1996 a întrebat:

Cum Pot Face Calculatorul Mai Rapid. Exista Vreun Program Care Scoate Fisiere Sau Extensii Care Nu Se Pot Sterge? Am Un Fisier De 1 GB Care Da O Eroare Cand Vreau Sa Il Sterg. Si Am Si O Alta Problema. Am Deschis Calculatorul Intr-o Zi Si Am Gasit Totul In Spaniola. Si Nu Imi Place. Am Si O Problema Cu Tema. Tema Mea Este Clasica. Nu Merge Sa Schimb Alta. Scrie RUNDLL Nu Stiu Cu CONTROL_APP etc.

Răspuns Câştigător
| dantextcontrolpsp a răspuns:

Ai o problema, de aici descarci softul sa stergi acel fiser http://www.filehippo.com/it/download_unlocker/ in rest daca ai un backup la sistem posti sai faci un restore. PS. Cind mai vii cu intrebari de tipul asta spun si ce sistem de operare folosesti daca vrei sa fii ajutat;)

3 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

In primul rand ai o problema cu capul. la varsta ta nici nu auzisem de calc si ma jucam afara cu prietenii capra noua si ratele si vanatorii pana ne zatarau tzantzarii, nici tv-u nu ne interesa.

in al dolea rand instaleaza winu din nou, inchide automatic update si o sa iti mearga suuper bine.(o perioada pana incepi sa instalezi si sa dezinstalezi tot felul de porcarii). bafta, sper ca ti-am fost de folos

| ZeuSvLaD a răspuns:

Iti trebuie Programul Clener el sterge ori ci program il Uninsaleza

| dantextcontrolpsp a răspuns (pentru ZeuSvLaD):

Nu e chiar asa Cclener nu face de cit sa porneasca unistalerul din win, dar nu inchide procese ca sa stearga un fiser, e bun poti tine pc-ul curat poti curata registri si spatiul de pe HDD e chiar recomandat