| qPufariiina a întrebat:

Urgent cine poate sa-mi dea pe jocul ourworld codurile de gems si cele de flow? P.S Nu mai sta sa te gandesti doar raspunde odata!

Răspuns Câştigător
| SilentSuicide a răspuns:

Ok deci codurile de gems le iei si tu de pe http://www.ourgemcodes.com/
iar codeurile de flow :
Scrii test-mode 42 si apoi enter iar apoi scrii cryptobiologist apoi enter :) sper ca te-am ajutat, Funda :D?

| qPufariiina explică (pentru SilentSuicide):

Bine bine pricepusem de prima data dar e misto sa tot explici si mai multe happy

| SilentSuicide a răspuns (pentru qPufariiina):

Te omor pufarino!

6 răspunsuri:
| qPufariiina explică:

Nu pricep

| qPufariiina explică:

Mai explica odata straight face

| qPufariiina explică:

Scuze dar nu ma uitam ce scriam... Merci mult pentru raspunsuri

| SilentSuicide a răspuns (pentru qPufariiina):

Aha nu te uitai ce scriai...atunci daca nu sti ce scrii de ce mai scrii?