| Bixu a întrebat:

Help...Urgent! Am apasat din greseala pe nu stiu ce buton sau butoane si mi s`a facut google cat capu. Foarte urias. Help cine stie sa il faca la loc normal va rog... Dau o fundita uriasaaa love struck

4 răspunsuri:
| chirvasa a răspuns:

F11

| kitty00 a răspuns:

Apesi ctrl si -, daca vrei sa maresti ctrl si =

| MicutulJonny a răspuns:

Bixu daca folosesti opera vezi ca jos in colt este o bara, dai pe aia si ti`l misti in stanga - dreapta cum vrei tu de mic sau de mare

| Gusky9 a răspuns:

Dca folosesti Google Chrome vezi in dreapta sus o cheita.Da click pe ea si vezi pe lista aia Mariti si apesi pe minus pana ce e 100%.cu placere