| pisioi a întrebat:

Buna v rog ajutati-ma am o problema cu imprimanta este model:cannon mp240. am incarcat cartusele pentru prima oara. cand vreau sa scot ceva la imprimanta imi zice ca imprimanta nu raspunde si nci foaia nu mi-o ia.crying nu stiu ce are o fi defecta? nu este de mult timp si nu pre am tras mai nimic la ea ca nu mi-a mers... ce ma fac cu ea ca, chiar am nevoie sa cot la ea. funda!

1 răspuns:
| Zeddddddd a răspuns:

Deci fi atent fa asa. intaleazati-o in pc daca nu ai cd cauti driverul apoi verifici daca cartusele sunt bine puse apoi verifici daca hartia e pusa bine si nu are de ce sa nu iti mearga si vezi ca poate nu ai bagat ceva cabluri bune in spate ma rog eu iti urez norocwinking