| Mada402 a întrebat:

Salut.Am o imprimanta Canon Mp240, si i.am incarcat cartusele si cand le.am pus la loc, dupa ce i.am dat restart cum mi.au spus cei de acolo scoate foaia in dungi.Stiti ce are?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Da-i un "clean print cartridge"! Gasesti optiunea in propietatile imprimantei! Ai duze infundate!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da-i cateva curatiri. Daca nu ai programul de curatire ( ar trebui sa fie) a cartusului da-i sa printeze cateva foi. S-a uscat cerneala in orificii.

| Mada402 explică:

Da i.am dat da cred ca s-a stricat.o am de ceva timp

| K0sti a răspuns (pentru Mada402):

Atunci din pacate trebuie schimbate cartusele, sau cartusul, depinde care e defect!