| pisioi a întrebat:

Buna v rog ajutati-ma am o problema cu imprimanta este model:cannon mp240. am incarcat cartusele pentru prima oara. cand vreau sa scot ceva la imprimanta imi zice ca imprimanta nu raspunde si nci foaia nu mi-o ia. nu stiu ce are o fi defecta? nu este de mult timp si nu pre am tras mai nimic la ea ca nu mi-a mers... ce ma fac cu ea ca, chiar am nevoie sa cot la ea.

2 răspunsuri:
| Borgir a răspuns:

Reinstaleaza programul de operare al imprimantei! Eu am avut un HP si daca ramaneam fara hartie si dadeam print trebuia sa reinstalez programul!

| pisioi explică:

Am reinstalat programu da 10 ori nu merge!