| andrea889 a întrebat:

Buna va informez ca vand un cont metin2tim.Contul are level 83 este are magiile corp are iteme foarte bune toate sunt +8 +9 are 4kkk pe el si este foarte bun la crescut pote sa sparga metine de 90 deci daca mai vreti informati contactati-ma la adresa de mail andrea_ andrea1151dar mai bine imi scrieti aici pe TPU.

3 răspunsuri:
| Denis505 a răspuns:

Iti dau un cont pe metin2 mage pe el ...lasami mesaj pe tmpu daca vr

| andrea889 explică (pentru Denis505):

Ce level e contul? si ce iteme are pe el?

| Denis505 a răspuns (pentru andrea889):

Are asa : lvl 250, toate itemele full pvp de 250 si 1 item de pe site, nu stiu discutam daca vr