| αℓιѕѕα a întrebat:

Buna:. va rog ajutor, Cum pot sa vad iubitii de la fiecare nivel din lady popular? am gasit acolo pe site`ul lor, jos de tot, unde scrie prieteni si despartiri.sau la iubiti.si zice jos:"puteti vedea iubitii la fiecare nivel"
Unde as putea sa-i vad? ca am auzit ca nu sunt la fel,
Eu mai am o intrebare, ce imi da safac la nivelul 4?
Sunt la nivelul 3, si Mai am doar sarcina cu IQ si am 70.8,deci imi puteti spune? ce scopuri imi da la lv 4? si va rog nu uitati de iubiti, daca ma puteti ajuta:*
mzlove struck

Răspuns Câştigător
| asy25 a răspuns:

Http://forum.ladypopular.ro/viewtopic.php?f=25&t=466

ai aici si toti uibiti si preietenele alea care ti le da la un anumit nivel

si la lv4 :
-Salveaza 10 echipamente la garderoba.(Acestea se vor salva doar daca pui nume diferit la 10tinute sau aceeasi tinuta)
-Inchiriaza un apartament mai mare
-Trebuie sa ai cel putin 10 haine in garderoba.

pentru alte necesitati in legatura cu lady popular anuntama pe mine prin mesaj privat (daca vrei)

funda? plizz