| GABYgugiuman a întrebat:

Va rog imi puteti spuneti de unde pot sa descarc GTA San Andreas. dar vreau sa se descarce rapid(daca se poate, prefelabil da stiti un link megaupload...)

Răspuns Câştigător
| mihaibumbar a răspuns:

Sall.intra pe:iso hunt, acolo gasesti ori ce joc vrei. daca nu te descurci intra pe mess la id:mihaibumbar95 si o sa iti dau link de descarcare(aici nu ma lasa sa til trimit pentru ca e un link pirat?

| GABYgugiuman explică (pentru mihaibumbar):

Te-am bagat in lista da-mi accept

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe iso hunt gta san andreas si prima aia iso e cea mai buna si rapida Funda