| Pati2500c a întrebat:

Voiam sa intreb daca stiti cumva jocuri gen GTA care pot fi jucate pe laptop

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Buna!
1. GTA 5 a fost gratis pe EPIC Games daca l-ai luat acum o luna. Daca nu te-ai grabit acum nu prea ai cum, decat daca il piratezi.
As zice sa ai rabdare, se zvoneste ca o sa il bage iar gratis in curand.

2. Orice joc merge pe laptop daca laptopul e suficient de performant.

Alte jocuri ca GTA nu imi vin in minte, GTA e un titlu destul de unic ca gameplay. Mai sunt jocuri cu elemente asemanatoare, precum Saint Row, Just Cause si FarCry, dar niciunul nu e copie fidela, ci anumite aspecte sunt la fel. Desigur toate acestea costa bani. Crearea unui joc bun necesita multa munca, munca care trebuie platita. Ultima oara cand am verificat nu prea muncea nimeni pe gratis.

Daca te decizi pana la urma sa il piratezi trimite mesaj pe privat.

| Pati2500c explică (pentru PainTech):

Mersi mult, o sa mai astept. Laptopul parerea mea e performant, pentru ca l-am luat recent, are windows 10, o sa mai astept nu i graba. Mersi mult happy

| PainTech a răspuns (pentru Pati2500c):

Imi poti spune modelul exact?

Chiar daca e laptop nou unele modele noi sunt mai slabute si sunt facute special pentru persoanele care stau doar pe internet si nu se joaca nimic (pentru birou).

| Pati2500c explică (pentru PainTech):

Asus

| PainTech a răspuns (pentru Pati2500c):

Asus are câteva sute de laptopuri. Ce model mai exact? Asus e doar marca.

| Pati2500c explică (pentru PainTech):

Nu ma pricep la ele laughing) stiu doar ca e Asus, windows 10

8 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Desigur ca le poți juca pe laptop. Jocurile de tip GTA sunt făcute pentru a fi jucate pe calculator/laptop. Mai nou le poți juca și pe telefon.

| Pati2500c explică (pentru Michaeel):

Nu merge pe laptop gta, am incercat si imi cere 30€

| Michaeel a răspuns (pentru Pati2500c):

Am avut și încă am pe laptop-ul meu GTA. Cred ca tu ți l-ai descarcat de pe un site unde trebuie sa plătești. Cauta alta metoda.