| ForbiddenLove a întrebat:

Ce jocuri amuzante stiti care merg jucate la scoala in pauzalaughing?

Răspuns Câştigător
| AndreeaaaaX a răspuns:

Parola:X
Ascunsearolling on the floor
Prinseabig grin
Tupeulaughing
Sarutatu' obligatoriu!laughing)

Daca nu stii cum se joaca unele din ele da-mi id pe privat si iti spun pe mess:*

6 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Lapte gros laughing, capra, carti (macao, septica etc), portocalele

| AndreeaaaaX a răspuns:

Mersi:*

Si distractie placute:*

| Afdsa a răspuns:

Buna. Uite aici niste chestii ce sa faci cand te plictisesti in ora si nu numai:

sa faci concurs de zgomote ciudate in ora

sa faci concurs de mancat ardei iuti

sa faci concurs de baut lapte fara sa vomiti

sa faci concurs de baut lapte pana vomiti

sa mesteci guma cu gura deschisa

sa faci zgomote cu un pix

sa bati campii cu profesorii ca sa treaca cat mai repede ora

sa enervezi gardianul

sa furi matura femeii de serviciu si sa fugi cu ea prin toata scoala

sa furi o caldare si s-o folosesti sa uzi pe oricine iti iese in cale

sa blochezi intrarea in scoala prin orice mijloc

sa faci concurs de baut apa si sa nu te duci la baie toata ora

sa bei suc cu 6 lingurite de zahar si orice altceva ce te va face sa fii hiperactiv

sa te prefaci ca dormi

chiar sa dormi

bataie cu creta

bataie cu covrigi sau alta mancare

sa imbraci un scaun in haine

sa stergi tabla cu suc (cu cat mai mult zahar cu atat mai bine)

sa (te prefaci ca) sughiti

sa te descalti (dupa sport)

sa ceri voie la baie din 5 in 5 minute pana iti da voie si repeti dupa ce te intorci

sa te plimbi prin clasa si apoi sa te asezi la loc fara sa zici nimic

sa spui la toata lumea ca dati lucrare ca sa nu chiulesti singur

sa pui o poza cu becalii in locul lui eminescu si sa vezi cine observa

sa mananci cat mai mult in ora dinaintea pauzei mari

sa te duci la alimentara sa cumperi ce gasesti mai ieftin si sa mananci in ora (preferabil ca la (26) )

fa glume "de santier" colegului de banca: piedici, trage scaunul de subt el, furai pixurile… etc.

lipeste stickere pe spatele oricui cu un mesaj cat mai amuzant

| BoBBy a răspuns:

Friptea : meserias jocu
Ping-Pong pe catedra: pui aratatoru ca linie de mijloc laughing

| Costel95 a răspuns:

Jocul linistii rolling on the floor. de ce trebuie sa faceti galagie? De ce nu puteti sta si voi in banca si sa cititi o cartea sau ceva de genu. cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dea lendea