| Ani28 a întrebat:

Buna,vream sa ma apuc de Metin2RO si vreau cateva detalii despre joc...adica cum se joaca,pe ce windows merge instalat, daca are virusi...si alte cateva detalii in plus nu ar strica.

2 răspunsuri:
| OchiiCaprui a răspuns:

Merge pe orice windows,
Cu virusi e in regula daca ai si un anti-virus bun
Jocul e cam complicat...adika e cam greu si pentru a te distra pe el trebuie sa ai suficient timp, pentru ca nu poti face nimic ( adica a creste in lvl, ati fake arme, armuri, bijuterie,)
Nui asa fain jocu pentru ca jucatori se injura, isi fura obiectele si altele.
Parerea mea e sa te apuci de un metin2 privat pentru ca este mai usor de jucat, nu are nici multi virusi si nici nu creaza multa dependenta de joc, si obiectele ti le faci mult mai usor si cresti level imediat.Bft.Funda?

| DIIMIIM a răspuns:

Merge pe windows:XP, 7, Vista
nu are virusi, dar are buguri, multe buguri
unii playeri sunt necivilizati
creeaza dependenta, deci ai grija!
nu te increde in playerii care iti promit cine stie ce stele de pe cer big grin