| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa`mi fac un videoclip cu mine. mi-am instalat Windows Movie Maker, dar imi spune ca numai in Windows Vista merge?sad

Eu am un alt windows.

Ce sa fac? Exista alt program? NU vreau cu virusi.

Thx!:*

3 răspunsuri:
| elleme a răspuns:

Pai si eu am utilizat programul asta si mi-a mers cu toate ca am windows xp. Pana acum am facut 3 videoclipuri si nu a avut nimic, incearca mai tarziu poate merge. Succes!

| JahBless a răspuns:

Pai depinde de anvergura videoclipului.WMM este pentru videoclipuri facute in 5 minute.pentru ceva profesional iti recomand SONY VEGAS.Bafta

| catalina_2560 a răspuns:

Incearca cu ProVegas.happy
Sper ca te.am ajutat.happy