| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau un Pomeranian Signature(Webkinz) si as dori sa aflu daca conturile expira sau nu. Daca expira, sa-mi spuneti in cat timp.
Va intreb daca conturile expira sau nu deoarece am citit pe TPU ca expira, iar apoi am vazut alt raspuns ca nu mai expira. Va rog sa ma lamuriti!
P. S. Dau funda si vot!

1 răspuns:
| oAndyy a răspuns:

Expira dupa un an, dar poti sa joci doar ca nu poti sa dai petreceri si sa trimiti pachete. Inainte daca iti expira contul nu mai puteai sa joci dar acum s-a schimbat regula
Funda + vot?