| alexelu54 a întrebat:

Vreau sa imi refac PC-ul. M-am gandit sa imi cumpar un Procesor INTEL Core i5-3350P BX80637I53350P, 3.1GHz, 6MB, Socket 1155, Box; o Placa video Gigabyte nVidia GeForce GTX650, 2GB, GDDR5, DVI, PCI-E; si sa imi mai pun cativa Rami(am 2 GB; nu stiu cati o sa imi pun). Ce parere aveti imi vor merge bine jocurile astea mai noi gen Battlefield 3 (chiar daca nu e asa nou); GTA 4; in fine ati inteles ce vreau sa zic.
P.S: Cam cu cat fps imi va merge League Of Legends cu toate setarile la maxim?

3 răspunsuri:
| Muntenaşu_Sebastian_1998 a răspuns:

Dar ce placa de baza ai? Itii poate suporta placa de baza toate updat-eurile pe care le faci? Iti recomand sa ai 4 gb ram

| alexelu54 explică (pentru Muntenaşu_Sebastian_1998):

Sincer sa iti spun, nu stiu ce placa de baza am...