| saidkique a întrebat:

Vreau sa imi reinstalez Windows 7, si nu am 9.50 GB liberi. In C:\. am 19.8 GB dar numai 6.84 sunt liberi. Am sters tot ce am putut cu TuneUp Utilities CCleaner si Disk CleanUp, dar acum nu am idee ce sa mai fac. Nu inteleg cum de W7 ocupa 13GB Am dezinstalat Photoshop si alte programe, ar trebui sa am multa mem libera, dar vad ca winsxs si alte foldere ale Windows-ului sunt extrem de mari. Cum le pot reduce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Formateaza C-u cu totu...si o sa-ti intre fara probleme

| saidkique explică (pentru anonim_4396):

Am reusit... am folosit functia boot si am formatat C:\ big grin Mersi oricum!

1 răspuns: