| byby_7642 a întrebat:

Dau funda! mi-am instalat sims 3 si nu am reusit l-am sters si dezinstalat si acum nu mai am memorie deloc in disk c? ce as putea face? sau ce programe de eliberat memoria stiti in afara de TuneUp Utilities sau
CCleaner

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar ce memorie crezi ca ocupa ambele programe? Maxim 150 de Mb. Adica mai nimc nu inseamna din memoria pe care o ai! Sims 3 are aproape 5 Gb! cum ai sters tu sims 3? Intra in my computer ->clik pe disc C-> clik pe fisiere program-> aici fa o copie si trimite-mi-o prin PM sau posteaz-o aici sa vad ce programe ai in PC. Amandoua programele sunt bune :astea care le-ai mentionat tu si totusi ai putea sa stergi(DEZINSTALEZI) CCleaner pentru ca TuneUp Utilities face mai multe decat CCleaner, in fine are max 15 mb! Am scris DEZINSTALEZI mare pentru ca tu vorbesti de sters si este diferenta intre a dezinstala si a sterge!