| eNergetiKCosmin a întrebat:

Am alta problema... Mi se umple memoria din C fara sa instalez sau sa fac ceva. Am citit pe mai multe site-uri ca e poate sa fie de la cache de la browser [am sters], am dezinstalat programele nefolositoare, am folosit TuneUp Utilities si am dat si Curatare disk si tot se umple. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Sa nu mai fooseșc Google Chrome-ul, asta r fii primul lucru.
Apoi cu spațiul de pe Csadca numa memorie nu e) e normal să tot scadă mai ales daca nu cureți fișierele temporare cin tmp.Asta implicit TuneUp-ul NU o face, doar dacă-l setezi. Oricum ai făcut o alegere proastă cu el.cu așa ceva îți vei strica Windows-ul, și precis i-ai mai și furat licența sau l-ai furat din sursele alea ilegale pe când puteai folosii ceva de 1000 de ori mai simplu și anume Glary utilities(free for personal use). Succes

| matrix100 a răspuns:

Baga un antivirus

| K0sti a răspuns:

Ai citit si ai folosit prostii. Ai virusi!

| usernameinvalid a răspuns:

Ai cumva un windows instalat peste altul? Si eu am avut aceeasi problema. Since sa spun nu mai stiu cum am facut de am sters windows-ul vechi sa raman doar cu cel functional.
In cateva cuvinte "ai un sistem de operare nefolositor in plus"