| Raducanu_DaRia_2000 a întrebat:

Vreau Si Eu cateva jocuri pe telefon gratis si distractive!

5 răspunsuri:
| Lαrisα a răspuns:

Fun run, angry birds, pou, doodle jump, hill climb racing, clumsy ninja, dumb ways to die, whitetile3d
Daca mai vrei spune-mi ca iti mai dau si altele.winking

| Raducanu_DaRia_2000 explică (pentru Lαrisα):

Pai atunci, Mai da-mi;-)!

| Raducanu_DaRia_2000 explică (pentru Lαrisα):

Pai atunci, Mai da-mi;-)!

| Lαrisα a răspuns:

Eu nu prea stiu ce iti place tie si de aia voiam sa stiu daca iti plac alea pe care ti le-am dat si mai iti spun si altele. happy

Speed night, cut the rope, temple run 2, minion rush, flappy bird, stickman tennis, Dr. Driving, GraviTire 3D, Lane splitter, fruit ninja, 100 doors 3, 2048, speedX 3D, hungry shark evolution.

Sper sa iti placa. happy

| Raducanu_DaRia_2000 explică (pentru Lαrisα):

Merci Mult. Si imi plac toate. big grin