| Bogdan_Mario_1985 a întrebat:

vreau si eu sa imi fac PCul mai bun, dar nu ma pricep aproape deloc... Eu ma refer la unitate, unitatea mea nu prea este buna, are i 3... Intrebarea mea este : Ma puteti ajuta sa imi iau o unitate buna pt gaming ( ceva destul de bun incat sa pot sa descarc gta5 ) pretul in care va puteti incadra este de maxim 2200 lei... Va rog sa imi dati link si daca se poate sa imi explicati dc credeti ca este buna unitatea
PS : poate fi si un sistem de gaming
PPS: Dau funda

Răspuns Câştigător
| Dan_Muresan_1997 a răspuns:

Acest pc ar fi mai bun pentru toate jocurile http://www.njoy.ro/ro/desktop-pc/seria-n4-maze6,pentru ca are o placa video foarte buna, procesorul e la fel, e tot ce iti trebuie pentru gaming.