| catalin542000 a întrebat:

Salut tpu.Imi puteti da un link cu o unitate pc foarte puternica recomandata pentru gaming in asa fel incat sa pot juca jocurile astea battlefield 4, nfs rivals si gta 5 la ultra?
Si mentionez as vrea de la mana a doua am cautat dar nu am gasit si poate stiti voi mai bine sa fie in jur de 2000-4000 lei.
Fara monitor, mouse sau tastatura si unitatea pc sa fie puternica in toate piesele mai mult in procesor si placa video astea ma intereseaza pe mine sa fie cele mai puternice iar dupa astea 2 componente cele mai importante sa vine si celelalte ram,etc, etc.
Dau funda pentru cea mai putennica unitate pc la pretul afisat si repet procesorul si placa video le vreau cele mai puternice ca astea sunt de baza pentru gaming dupa mergem la ram si chestii, etc.
Cum spuneam dau funda.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| RorschachK1 a răspuns:

Eu zic ca asta ti-ar fi buna http://www.prostore.ro/......88987.html Stiu ca nu e la mana a 2-a, dar e noua si destul de ieftina.

| catalin542000 explică (pentru RorschachK1):

Ms este buna dar ziceam de Intel.