| XηαтѕυмєX a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca va place Tomb Raider... (oricare nu stiu ) ca vr sa mi`l downloadez dar nu m`am hotarat pe care si nici daca e asa tare -_-". Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offf,imi pare rau ca nu ai avut raspunsuri... mult timp,eu joc Tomb Raider si ti-l recomand,e ff tare,mi-a dat o prietena CD-ul,ca sa nu fie dupa net cu cine ce stie ce virusi si acum numai ala ma joc, doar ca e putin cam violent, daca nu te joci ff mult, nu te influenteaza, e +12 si iti recomand sa nu te joci noaptea, dar ma rog, eu ma joc si noaptea, nu ma pot abtine laughing

| XηαтѕυмєX explică (pentru anonim_4396):

Ohoo, de atunci m`am jucat TRA, TRU si TRL smug Si angel of darkness.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru XηαтѕυмєX):

Awoleu. Eu acum joc Doar Tomb Raider Legend. Dar nu ma pun eu Doamne Fereste sa ma joc Angel of Darkness. Este prea violent + mult sange. Si este +18.