| Hanahmontanah a întrebat:

Vroiam sa fac niste credite la Imvu descarcand bara aceea. toolbar si am descarcat iar acum in loc de Google Chrome imi apare Imvu. Cum fac sa schimb inapoi. Am dezinstalat Chrom-u si l-am instalat iar dar nu merge. Ma poate ajuta cineva cat mai repede va rog.

Răspuns Câştigător
| Florea_Lucian_1984 a răspuns:

Intra la optiuni in partea din dreapta sus de sub X apasa SETARI, in fereastra ce apare, aliniatul al doilea sub LA PORNIRE, ai optiunea sa bifezi google sau orice alta pagina, al treilea paragraf iti da sansa sa stergi INVU ca pagina de pornire. deasemeni dezinstaleaza IMVU. este complet nefolositor.

1 răspuns:
| CryShiAtat a răspuns:

La Google Chrome în stânga căsuţei unde scrii site-ul este un semn cu o căsuţă pe care dacă dai click pe tine te duce la Imvu. Scrie www.google.ro apoi scrie google o să-ţi apară la rezultate primul lucru Google ţii apăsat pe el şi îl duci pe semnul cu casa. Apoi dacă dai pe semnul cu casa ar trebui să te ducă la Google.
O zi plăcută! :)