| GoAwayBitch a întrebat:

Deci mi-am instalat IMVU si acum cand stau pe facebook sau pe ceva site la google chrome, imi apare sus o bara cu "IMVU" si tot felul de porcarii si imi merge greu calculatorul as vrea sa-mi spuneti cum sa fac sa nu mai apara bara aceea, am sters jocul imvu dar degeaba sad. si cand intru la google chrome, inloc de google scrie "IMVU" va rog ajutati-ma sper ca nu e ceva virus, multumesc anticipat. dau fundita

2 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
IMVU conține viruși, așa că te poți aștepta la orice.Din cauza acestui joc a trebuit să-mi instalez un alt windows.Dar acum joc din nou.
Pa.

| GabbyTPR a răspuns:

E toolbar-ul. Nu te speria, nu e virus. Dacă vrei să nu îţi mai apară...Dă la setări şi ai o opţiune unde îţi spune ''hide IMVU toolbar''. Fundă? big grin