| YoYoo123 a întrebat:

Vroiam sa va intreb, se poate downloada IMVU fara a se instala in bara de la Google Chrome si fara a se cauta in loc de google search cu imvu?

3 răspunsuri:
| PotatoMustDie a răspuns:

O poti dezactiva din setari daca te deranjeaza.

| Mikiiiiiii a răspuns:

Da la sfarsit o sa iti spuna daca vrei sa o instalezi si dai pe no. Daca ai instalato o poti dezinstala cum a zis si LucisDreams. Succes! Si multa bafta cu jocul!
P.S : Si eu joc happy

| LucidDreams a răspuns:

Da,se poate.Si chiar daca se instaleaza si bara... o poti dezactiva sau dezinstala de la Setari >> Extensii, la fel si motorul de cautare. ^^