| Robotzzzi a întrebat:

Buna ziua acum cateva zile mi-am cumparat un Play Station 2 si mi-am cumparat jocul raw vs smackdown 2011. As dori daca se poate sa-mi dati un tutorial ceva cum se joaca jocul pe ce butoane apesi sa faci scheme sa-i faci finish sa-i faci scheme de pe corzi etc....Sau sa imi spuneti ..Va rog frumos sa ma ajutati dau funda n-am mai jucat acest joc ..ma gasiti la idul de messenger baciu_florin97@yahoo.com

4 răspunsuri:
| CyLvEr a răspuns:

La ps2 cel mai bine inveti sa joci daca inveti singur comenzile, si eu am ps2 si la ori ce joc nou apas pe toate butoanele sa vad ce fac, fa asa si o sa vezi ca in max 4 zile inveti sa joci bine, si eu am acel joc doar ca este 2008.Bafta la scos sangele din aiawinking.

| Robotzzzi explică (pentru CyLvEr):

Mane nu stiu cateva lucruri la joc daca mai pute aajuta Nu stiu cum sa scap din pin Cum sa sparg masa cu un jucator Cum sa ies din cusca la meciul hell in cell nu stiu cum sa joc online mai putea ajuta?

| CyLvEr a răspuns (pentru Robotzzzi):

Nu merge sa spargi masa din pacate, nu merge sa iesi din cusca decat sa te urci pe el, online merge dar este foarte greu sa bagi net pe ps2, daca vrei sa joci online ia-l pe calc...

| Robotzzzi explică (pentru CyLvEr):

Merge sa ies din cusca ca am uitat cum ca mai demult m-am jucat la un verisor pe ps2 si mergea sa spargi si masa si cusca ...Ma cand prind jucatoru in schema cum il duck incolo? sau mut parteA?