| falcao07 a întrebat:

am PES(Pro Evolution Score) 2012 si vreau sa fac scheme dar stiti ca sunt doua butoane rotunde pe mijloc(L, R) de unul te misti(L) iar de altul ar trebui sa faci scheme(R) dar la mine cel de scheme daca il misc nu face scheme ci suta jucatorul m-ati putea ajuta? multumesc anticipa P.S.: jocul e pe PS2 (play station 2), dau funda

2 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

NU sunt sigur dar la PES2012 acel R este pentru suturi avansate(nu sunt sigur, sunt fan fifa), iar schemele le faci de pe cel de mers

Incearca pe youtube....sunt tutoriale(chiar daca de xbox 360/PS3, tu doar inlocuiesti butoanele)

Sper ca te-am ajutat

| TheSkull a răspuns:

Pei acele butoane sunt de la playstation
Dar daca vrei sa afli comenzile, intra la optiuni si la controale si vezi acolo. Funda?