| totenkopfSS a întrebat:

am cumparat Call of Duty Black Ops.si l-am instalat, dar cand intra in joc si trece de trailer.imi spune "Press any key for continue" si ori ce asi apasa nu continua, ramane asa dar nu se blocheaza...crying ce asi putea face? multumesc. crying

3 răspunsuri:
| totenkopfSS explică:

Deci,in primul rand indeplinesc cerintele de sistem si in al 2-lea rand l-am cumparat pentru multiplayer... sper totusi ca ma vaajut cineva...sad

| HoratiuMaris a răspuns:

Dai un pumn si se reseteaza laughing

| andi_3368 a răspuns:

Deci dupa pe net si scrie call of duty black ops system requirements si iti zice ce trebuie sa ai in pc ca sa iti mearga altfel degeaba e orice ai incerca