| DRACVILLA a întrebat:

am o problema cu Gta San Andreas, nu intra pur si simplu in aplicatie, deschid Task Manager si cand dau dublu click pe aplicatia de la gta mi-o deshide si o inchide automat dupa mai putin de o secunda, de la ce sa fie problema? Caci jucam pana acum o saptamana... Va rog ajutor!

2 răspunsuri:
| bogdan133 a răspuns:

Incearca sa-l dezinstalezi si instalezi din nou, este imposibil sa nu-ti mai mearga daca ti-a mers acum 1 saptamana.

| DRACVILLA explică (pentru bogdan133):

L-am dezinstalat de 2 ori, am uitat sa mentionez asta, si l-am si descarcat din nou si instalat, dar degeaba.
Virusi nu am am dat si scanare rapida si scanare completa cu Avast
...ce sa fie?