| DariusPiros a întrebat:

Am o problema cu pes 2013
adica: cand am instalat jocul, mia-m descarcat rpes up 2013
si cand l-am instalat si pe acela am intrat in folderu-l Pes 2013 si am pornit rpes2013up-gameplaynou si mi-a aratat sus pro evolution soccer 2013 apoi mai jos tot pes13 dar a mai scris has not been installed, am dat ok si nu mi-a aparut nimic
daca stiti cum se rezolva problema va rog sa-mi scrieti ori pe TPU (toti pentru unu) si pe facebook Darius Piros.
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| ILFenomenoo a răspuns:

Incearca sa pornesti jocul de pe iconitele de pe ecran(stiu ca asa ziceau ca trebuie sa faci ca sa iti mearga).

| DariusPiros explică (pentru ILFenomenoo):

Nu mere

| DoctorChucky a răspuns (pentru DariusPiros):

Descarca-l dupa www.thepiratebay.com cu Daemon Tools Pro! Daca nu stii cum se descarca cu programul asta cauta pe YouTube!

| DariusPiros explică (pentru DoctorChucky):

Stiu happy