| Playstation a întrebat:

Buna Ziua! Am o problema medie la windows. Folosesc Windows XP sp3 si Vreau sa-l schimb in unul Vista, dar cand dau la setup-ul de la windows vista sa reformatez C-ul si D-ul imi apare (not responding) si am asteptat 1 ora sa treaca chestia aceea dar tot la fel ramane, am incercat si la Windows 7 dar tot aceeasi chestie, puteti sa-mi spuneti ceva sa trec peste aceasta problema?

2 răspunsuri:
| adybutterfly a răspuns:

Hdd-ul are bad-uri ( este pe duca, a fost lovit ) sau a suferit un soc de tensiune, singurul lucru care va functiona, va trebui sa iei hdd-ul, mergi la un amic, il formatezi complet! Cea de a doua optiune/parere este ca partitia C este securizata, password pe hdd

| FlorinFindus a răspuns:

E in fereasta windows sau in bios?