| BadarauAlexandru a întrebat:

Am o problema nici nu stiu care,cu sistemul audio.
Am windows 7, si vreau mult sa ma apuc de San Andreas Multiplayer(SA:MP) dar nu merge, imi da eroarea:
Feature: Grand Theft Auto:San Andreas Game Data
Component: Audio
File: H:\data 2.cab
Error: Data error (cyclic redundancy check).
-------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------- -------------------------------------------------- Iar la GTA 4 imi da ceva de genul "Sound card ...run... "

De asemena nici boxele nu mai merg,tot din cauza asta.
Cand dau click la semnul de audio scrie:
"No Audio Output Device is installed."

Asta dupa ce un baiat a venit si mi-a sters praful din unitate.

Daca cineva stie cum o pot rezolva,daca trebuia sa cumpar ceva, sa-mi zica...si sa fie cat de cat sigur, preferabil sigur de ce problema am.

Mersi.

2 răspunsuri:
| XCalinStelistuX a răspuns:

Ai jocul instalat?

| BadarauAlexandru explică (pentru XCalinStelistuX):

Nu a mers sa-l instalez din acea cauza.