| TequilaAdam a întrebat:

Heeeey TPU am o problema:
Mi-am cumparat GTA San Andreas cu CD, si cand il instalez imi apare asta:
-------------------------------------------------------- ---------------
Feature: GTA: San Andreas Audio
Component: Streams
File: D:\audio\streams\HC
Error: Data Error (cyclic redundancy check
-------------------------------------------------------- ----------------
Ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Mda eroare este destul de "fatala". Asigurate ca CD-ul este curat si nu are zgarieturi.De unde ai cumparat jocul si cat ai dat pe el>?

| dReaml a răspuns:

Glumesti?
Esti prost? Fara suparare.
Sunt o multime de site-uri care iti ofera GTA San Andreas full si tu l-ai cumparat.

| TequilaAdam explică (pentru dReaml):

Ia da-mi tu un site cu GTA SA full.

| dReaml a răspuns (pentru TequilaAdam):

Frate, n-ai auzit de google?
Toti vreti mura in gura. Sa zicem ca-ti caut dar ce-mi iese?
Poate 5-6 minunte nu morii daca cauti...winking.

| nda a răspuns (pentru TequilaAdam):

Ia uite. :)
http://goo.gl/QJw2P