| Emcik a întrebat:

Am o problema si anume la unele jocuri din facebook cand ajung la pragul de a trece mai departe si am nevoie de la prietenii din lista jocurilor sa imi dea ceva, apas pe lacat si ar trebui sa imi afiseze lista cu prieteni care joaca jocul dar acest lucru nu se intampla.Imi tot arata " search " dar nu se deschide lista.Nu sunt singura persoana in situatia asta si la diferite jocuri bineinteles.Am scris peste tot in facebook, am trimis o groaza de mesaje inclisiv pe paginile jocurilor respective dar nici un raspuns. Daca cineva stie ce pot face sa lase mesaj.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| IuliaMihaela20 a răspuns:

Cred ca facebookul tau are probleme sau calculatorul tau sau laptop ce ai, e virusat, vorbeste cu un expert in calculatoare sa iti spuna care e problema ( daca il cunosti desigur ) si sper ca ti.am fost de folos happy