| LiChOnE a întrebat:

Buna Ziua am si eu o problema cu Pc-u :Fiecare iconita in afara de my computer recycle bin si cateva foldere sunt aceeasi adica:am vreo 10 programe si toate au iconitele ca la yahoo masenger si trebuie de fiecare data sa dau open whit. ca sa intru intr-un program si cand dau pe alt program de exemplu skype toate iconitele arata la fel ca iconita de la skype! va rog frumos daca ma puteti ajuta nu ezitati postati...

Răspuns Câştigător
| fasty a răspuns:

Dai "open with" selecteaza din recomended programs cu ce sa-l deschida si bifeaza "always use the selected program" daca nu iti merge insemna ca ai virusi care probabil dupa ce ii scoti va trebui sa faci rost de un backup la registru ca sa ti se rezolve problema depinde ce virusi tziau cauzat aceasta problema.

1 răspuns:
| LiChOnE explică:

Ms dar cand ii dau always si cand dau ok si cand intru inapoi tot e selectat x-( straight face