| richard23 a întrebat:

am si eu o problema.De cateva zile netul imi merge foarte greu, am windows 7 64 de biti si wirles D-link DIR-600.Netul este cu retea de cartier.Astept raspunsuri, va rog.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| xChampiionOrLooser a răspuns:

Sterge anumite jocuri salvate car nu iti plac si o sa vezi ca o sa-ti mearga. Daca nu cheama un expert in al calculatoarelor la tine, acasa(s-ar putea sa iti dea informatii prin telefon)Sper ca te-am ajutathappywinking

2 răspunsuri:
| Block240 a răspuns:

Ai downloadat prea multe cacaturi de pe net si de aia se misca mai greuwinking

| richard23 explică:

Am reinstalat windowsul de curand si va asigur ca am un singur joc si anume GTA.Multumesc oricum.