| xPluS a întrebat:

am si eu o mare problema.De cateva zile netul imi merge foarte greu pe laptop, iar pe calculator merge perfect(oare din cauza memoriei dar si pe PC am aproape full memoria si merge bine)va rog nu stiu ce sa mai fac, am reinstalat browser-ul(nu am antivirus pentru face prea multe probleme)cu greu ma abtin sa nu il distrug.Va rog ajutati-ma o sa va raman recunoscator.Multumesc.

1 răspuns:
| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Problema poate fi cauzata si de vreme dupa parerea mea.Dar si memoria aproape full dezavantajeaza netul, de ce nu iti mai stergi unele lucruri?