| zahariade a întrebat:

am si eu o problema destul de grava.am un id de messenger pe care in romania nu pot intra pe el, ceea ce e destul de ciudat, deoarece inainte imi mergea si in spania pot intra.mentionez ca atunci cand incerc sa intru din romania, imi apare ca "your account has been locked"... ceea ce e la fel de ciudat pentru ca in spania imi merge fara nicio problema. Din ce cauza poate fi?

Răspuns Câştigător
| TaZz_3939 a răspuns:

Stiu eu mi s-a intamplat nue de la tara

Sa te intreb ceva:ai mai dat la cineva id-ul? Ca daca il dai si dupa i schimbi parola si persoana caruia i-ai dat idul incerca cu parola veche s-ar putea sa i ai blocat cateva zilebig grin
Sper ca te-am ajutat imi dai funda te rog?