| Floryn_AleJandro_1995 a întrebat:

Your account has been locked (81003003) la messenger imi da eroarea. In cat timp imi va merge sa intru din nou pe el?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Contul este blocat pentru 24 de ore.
Bafta!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta, asteapta 24 de ore si va merge.

| oOSaritaOo a răspuns:

Peste 24 de ore. Poate cineva a încercat să intre pe contul tău şi a greşit parola de 3 ori. :S

| LolaLollita a răspuns:

Intra pe mail. Ti se va debloca automathappy apoi vei putea intra pe mess.

| Floryn_AleJandro_1995 explică:

Dar eu il am blocat de vineri (14.12.12) si nici acum nu imi merge. Deci ce pot sa fac?