| Sufletel92 a întrebat:

Cand dau sign in la messenger imi apare : "your account has been locked" si nu mai pot intra. ce sa fac? :-s

Răspuns Câştigător
| w1NNNd a răspuns:

Intra aici. https://login.yahoo.com/config/login_verify2?intl=ro&.src=ym

si dai un loog o sa iti apara sa bagi un cod de verificare si. gata account deblokat happy

6 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Şi mie mi s-a întâmplat asta odată.
Am dat acolo unde scrie,, V-aţi uitat ID-ul sau parola? '',
apoi mi-am pus altă parolă, şi totul s-a rezolvat big grin

| FesCuDungi a răspuns:

De cate ori ai incercat sa te conectezi inainte pe acel id?

| katy a răspuns:

Trebuie sa astepti cateva ore si isi revine,ori ai bagat tu parola aiurea,ori cineva a incercat sa intre in adresa ta si nu a nimerit parola, a treia oara iti blocheaza id-ul, ca in cazul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca cineva a incercat sa ti intre in cont si nu a reusit.astepti o zi sau 2 nu mai stiu cat.

| DClaudiu a răspuns:

De obicei 12 ore, daca vrei sa intre mai repede intra pe Yahoo mail!