| Bogdan_Untu_1983 a întrebat:

am un pc Sistem IT MYRIA LIVE V34, Intel Core i3-4160 3.6GHz, 6GB, 1TB, nVIDIA GeForce GT 730 2GB DDR3 si as vrea sa schimb placa video una mai buna pentru jocuri buget 800 lei, ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
| EusebiuPWN a răspuns:

Salut, in bugetul tau cea mai buna varianta in momentul de fata este un 1050 ti, de la MSI. Un singur venitlator este mai mult decat suficient, placa in sine este una rece. Grabeste-te pana nu dispare de pe stock, se gasesc foarte greu la pretul asta.
https://altex.ro/......t-lp-ocv1/

| Bogdan_Untu_1983 explică (pentru EusebiuPWN):

Multumesc.

| Bogdan_Untu_1983 explică (pentru Bogdan_Untu_1983):

Salut eusebiu am comandat placa video care mi-ai zis am pus-o la calculator prin adaptor si vga si nu am semnal ....de ce ai vreo idee?

| Bogdan_Untu_1983 explică (pentru Bogdan_Untu_1983):

E compatibila placa video?