| Mihai2020 a întrebat:

Buna ziua As dori sa imi ziceti care jucati barnbuddy pe facebook si daca puteti sa imi dati o vaca albastra sau una ROZA VA DAU FUNDA PLUS ANIMALE LA SCHIMB VREAU DOAR O VACA ALBASTRA SAU UNA ROZA

6 răspunsuri:
| Alex_Rusu_1994 a răspuns:

Eu zic sa-ti faci o adresa de email si sa-ti faci un alt cont de facebook si sa iti trimiti u ce vrei de pe un cont pe altu
asa fac eu la top eleven si altele. Sper ca am fost de Folos

| Mihai2020 explică (pentru Alex_Rusu_1994):

Da dar eu vreau o vaca albastra nu ce imi zici tu

| Alex_Rusu_1994 a răspuns (pentru Mihai2020):

Pai vaca albastra cu pot eu sa o trimit
?

| Mihai2020 explică (pentru Alex_Rusu_1994):

Pai lasa-mi id tau aici sau til las eu ca pe facebook joc barn buddy

| Alex_Rusu_1994 a răspuns (pentru Mihai2020):

Hocheistul2009@yahoo.com

| Mihai2020 explică (pentru Alex_Rusu_1994):

Ma cand intri pe mess?