| ShadowHit_1508 a întrebat:

as dori sa vand sau sa fac schimb de conturi pe jocurile gladiatus.us si tanoth.ro am doua conturi foarte bune dar m-am plictisit de ele. pe tanoth. s3 ro numele este ilkmurus si are forta 1000 dex 600 constitutie 800 si inteligentza 800 daune maxime 12000 nivelul minim la temnitza e de 57 la caverna iluziilor treapta 15 fac parte din top 5 in aliantze toate ajutoarele sunt echipate full am 12 iteme epice dintre care unu de 5* contul este de lv 70 iar la gladiatus tot ilkmurus s4 cel mai bun in arena si in circus turma am agilitate si carisma si skill de 200, 200 de daune 5000 armura contul este de lv 47 itemele de pe mine si de pe mercenari sunt de la lictatzie si toate is de +10 nivele fata de caracterul principal arma este mov deci e cea mai superioara la temnitza pot sa-l bat si pe nekromar gratzie lui negotium X LA BASIC AM 110 carisma 110 aliantza e pe locul 2 pe server agilitate 100 skill si in restaca doritzi informatzii id meu de mess este iulian_paul_1990@yahoo.com daca este sa vand un cont fiecare dintre acestea va incepe de la 5 euro plata o vom alege noi daca nu sunt disponibil sa facem schimb de contui la fel de bune sau cu level mai mare

1 răspuns:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Cu ce mai exact faci schimb? vrei vreun alt joc? gen triburi / za west /?