| Giony01 a întrebat:

Buna ziua as dori si eu sa imi cumpar un host pentru serverul me de samp si nu prea am incredere, daca puteti sa imi sugerati si mie un site bun.

Răspuns Câştigător
| StefyBoy a răspuns:

Http://www.gazduirejocuri.ro/ - E foarte bun site-ul, se poate plati si prin SmS, sau elhost.ro mai e, sunt destul de multe, http://www.gazduirejocuri.ro/ e cel mai bun zic eu, daca ai nevoie de comunitate add stefan. mitoi@yahoo.ro la messenger daca vrei sa intri in comunitatea mea, nu are prea multi membri dar o putem popula

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Eu folosesc hostway. Platesc 20 de ron / luna + 9 Euro / an pentru domeniu si primesc 3 (sau 4) gb spatiu. Am platit prin card visa electron. Vezi site-ul lor daca te intereseaza - hostway.ro cu toate ca mai toate serviciile de hosting imi par identice