| Stefan_Dragos_1997 a întrebat:

As dori sa imi sugerati un site pentru care as dori sa cumpar un disc dvd rom.
Multumesc

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa cumperi online un singur dvd? Si sa dai pe transport de 3 ori valoare lui?

| RoyDupuis a răspuns:

De ce sa te complici cu site-urile la care platesti si transportul, cand ai putea intra in primul magazin "Papetarie" sa cumperi de acolo?

| Stefan_Dragos_1997 explică:

Am rascolit aproape tot Ploiesti-ul, dar nu am gasit la nici un magazing.
De asta vreau sa imi spuneti de pe ce site i-au disk dvd rom.

| Stefan_Dragos_1997 explică (pentru Stefan_Dragos_1997):

Scuze pentru greseli, am probleme cu tastatura.