| Petrescu_Andrey_1997 a întrebat:

Buna ziua
as vrea daca vreti sa-mi spuneti de jocuri imi merge pe:
Intel dual core 2.80
ram 2gb
placa video atiradeon 3900hd 256mb? va rog mult

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Call of duty 1-4, nfs pana la carbon, counter strike, gta san andreas, battlefield.medal of honor, swat 4, fifa 09 10, pes 2010 2009 2008, Urban freestyle soccer,Stronghold Crusader,James Bond Nightfire,MaX payne, Stalker, Soldier of fortune, Terorist Takedown, Far cry 1, EL matador, Total overdose, Project eden etc.

| Petrescu_Andrey_1997 explică (pentru DraGfirE):

DraGirE auzi mie mi-a mers prototyoe 1 si 2 mafia 2 am jucat jocuri mari dar nu cred ca ar mai trebui sa mai spun daca imi merge gta 4 ca nu cred happy

| Petrescu_Andrey_1997 explică (pentru DraGfirE):

Nas vrea sa mai spun daca imi merge gta IV ca nu cred

| DraGfirE a răspuns (pentru Petrescu_Andrey_1997):

Cu rezolutie mica poate da

| Petrescu_Andrey_1997 explică (pentru DraGfirE):

Frate mi-am facut unitatea de 1gb video nVIDIA 3gbram merge?

| DraGfirE a răspuns (pentru Petrescu_Andrey_1997):

Da merge

| Petrescu_Andrey_1997 explică (pentru DraGfirE):

Acu sa nu te superi dar imi merge need for speed hot pursuit 2010? pls ca am terminat gta 4

| DraGfirE a răspuns (pentru Petrescu_Andrey_1997):

Da merge

| Petrescu_Andrey_1997 explică (pentru DraGfirE):

Nu nu merge ca l-am instalat si mergea ca dracu

| DraGfirE a răspuns (pentru Petrescu_Andrey_1997):

Dar stai tu referi la nfs world sau la nfs hot puirsuit ala ultimul aparut? daca e ultimul nu iti merge decat la 640 x 800 si daca mere si atunci sacadat inseamna ca nu iti merge.

| Petrescu_Andrey_1997 explică (pentru DraGfirE):

Ala ultimul merge scadat

| Petrescu_Andrey_1997 explică (pentru DraGfirE):

La nfs HP 2010 ala nu imi merge merge scadat

| DraGfirE a răspuns (pentru Petrescu_Andrey_1997):

Asta este.

14 răspunsuri:
| LeonFTW a răspuns:

Procesorul e ca al meu! Iti recomand sa iti schimbi placa aia video intr-o placa de 1gb si 4 rami! Crede-ma nu e mult! in total 400 lei minim! Funda?

| energycool1 a răspuns:

Daca vrei sa iti mearga majoriteatea bine eu zic sa mai pui 2 gb si o sa file bun.